Sepetim (0) Toplam: 0,00
%20
Âyetü'l Kübra- 9499 Bediüzzaman Said Nursi

Risale-i Nur KülliyatındanÂyetü'l Kübra- 9499Çanta Boy- Karton kapak-Sayfa içi lügatçeli-İndexli- Kitap kâğıdı

Liste Fiyatı : 65,00
İndirimli Fiyat : 52,00
Kazancınız : 13,00
Taksitli fiyat : 3 x 17,33
%20
Temin süresi 4 gündür.
9789755259499
417666
Âyetü'l Kübra- 9499
Âyetü'l Kübra- 9499 Risale-i Nur Külliyatından Çanta Boy- Karton kapak-Sayfa içi lügatçeli-İndexli- Kitap kâğıdı
52.00

Âyetü'l-Kübra

İnsan, bu dünyaya 'vazifeli bir misafir' olarak gönderilmiştir. Kendisine takdir edilen zaman kadar misafir kaldıktan sonra da başka bir âleme, aslî vatanı olan âhirete nakledilir. Yani o bir yolcudur; doğumla başlayan ve sonsuzluğa uzanan bir yolun yolcusu. İnsan hayat yolculuğunda, dünya misafirhanesinde iken, yaratılış gayesine uygun davranıp davranmadığına göre de, ebedî mekânında muamele görecektir.
İşte Ayetü'l-Kübra isimli risale, yolculuğa başlamış ve dünyaya misafir olmuş bir insana, kâinattan Yaratıcıya dair bilgileri anlatmaktadır. Zevk ve heyecanla okuyacağınız ve tekrar tekrar okuma arzusu duyacağınız bu kıymetli eseri bitirdiğinizde şöyle diyeceğinizden eminiz:
“Kâinattaki her şey, Cenab-ı Hakkın sadece varlığının gerekli olduğunu değil, aynı zamanda nasıl bir Yaratıcıya inanmak, ibadet etmek durumunda olduğumuzu da bildiriyor. İlimlerin diliyle bütün varlıkların bu sözlerini anlama kabiliyetini verdiği için de Allah’a milyonlarca hamd olsun.”

Sizleri, kâinattan Hàlık’ını (Yaratıcısını) soran temsilî şahsın çıktığı tefekkür seyahatiyle baş başa bırakırken, bizler de asrın müceddidi Bediüzzaman Said Nursî’nin bir eserini daha neşretme imkânı verdiği için Allah’a hamd ediyoruz.

Kapat