Sepetim (0) Toplam: 0,00

Sipariş Koşulları

Nasıl Sipariş verebilirim?
Bir ürünü yeniasyakitap.com sitesinden satın alabilmek için izlemeniz gereken adımlar aşağıda sıralanmıştır.
1 - Üye olmak
2 - Sipariş sepeti oluşturmak.
3 - Siparişi bitirmek; Ödeme ve teslimat ile ilgili bilgileri oluşturmak .

 

1.) Üye Olmak
yeniasyakitap.com'a üye olmak için sizinle iletişim kurabileceğimiz bir e mail adresi yeterlidir. Üye Olmak İstiyorum bölümüne girerek üyelik formunu doldurup kaydet demeniz yeterlidir.
Üyelik işlemi tamamen ücretsizdir.
Sitemize üye olanlar kampanyalardan haberdar olabilir. İlgilendiği konu ile ilgili yeniliklerden haberdar olabilir.

 

2.) Sipariş Sepeti oluşturmak.
Sipariş sepeti oluşturmak için ürünlerin yanında veya altında bulunan Listeme Ekle butonu ile siparişleri sanal bir sepete atmış olursunuz sayfanın sağ tarafında Sepetiniz kutucuğunda ürünün adını ve kaç adet sipariş verildiğini görebilirsiniz. Gerekli düzenlemeleri sepetinizde yapabilirsiniz (adet değişikliği, Sipariş tutarı görüntüleme, ürün çıkarma). Aynı şekilde Favori listesi oluşturabilirisiniz. Favori Listesindeki ürünler o an için satın alamayacağınız ürünler içindir. Bu listedeki ürünleri istediğiniz zaman Alışveriş Sepetinize ekleyip siparişinizi bitirebilirisiniz.

 

3.) Siparişi bitirmek; Ödeme ile ilgili bilgilerin oluşturulması.
Almak istediğiniz kitaplar için son aşama ödeme ve teslimat bilgilerini girmeniz olacaktır. Ödeme sayfasında Teslimat Adresi ve Fatura Adresini seçiyoruz Ödeme tipimizi seçip gerekli bilgileri, Kredi Kartı v.s. bilgilerini girip Siparişi Tamamla butonuna basıp sayfasının yüklenmesini bekliyoruz Sayfa yüklendiğinde verdiğiniz siparişin detay bilgilerini göreceksiniz. Bu sayfa siparişinizin bize ulaştığını ve gerekeli işlemlerin başladığını, onay aşamasına geçtiğini göstermektedir.

 

Nasıl üye olabilirim?
Yeni kullanıcılarımız sayfamızda Yeni üye linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurup Gönder'e tıklaması yeterli olacaktır.
Bu bilgilerin alınmasının sebebi üyelerin alışveriş güvenliği içindir. Gerekli durumlarda üyelere bu bilgilerden ulaşılıp teyit alınmaktadır. Bu nedenle bu bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmaya özen gösteriniz. Bu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz başka bir amaç için kullanılmaz. yeniasyakitap.com bu bilgilerin saklanması ve gizliliğini taahhüt eder.

 

Üyelik Bilgileri Hakkında
Üyelik bilgilerinizi güncelleyebilir değiştirebilir veya silebilirisiniz. Bu işlem için üye girişi yapıp Üyelik Bilgilerim kısmına ilerleyip gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.
Üye şifrenizi unuttuysanız; üye girişi yapılan bölümün hemen altında bulunan Şifremi Unuttum kısmına girip e-mail adresiniz girilmesi istenecektir. Üye şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.
Üyelik avantajları: Sitemize üye olan üyelerimiz alışverişlerinden hediye puan kazanmaya, kampanyalardan, istedikleri konu, yazar, kitap indirimlerinden haberdar olma imkanlarından faydalanır.
Adres bilgileri ile ilgili açıklama (Teslimat Adresi ve Fatura Adresi).
Siparişler oluşturulurken Teslimat ile ilgili bilgilerin doldurulduğu formdan oluşan bölümdür. Bu bölümde Teslimat ve Fatura teslimatı için iki farklı adres kısmı bulunmaktadır. Fatura adresinin oluşturulmasındaki amaç ise; Faturanın bir kuruluş adına kesilmesi veya siparişiniz hediye olacaksa, hediye olacak kişiye ürünlerin fatura ile gitmemesi içindir. Birden fazla Teslim Adresi ve Fatura Adresi oluşturabilirsiniz. Bu adresler daha sonra kullanabilmeniz için sistemimizde kayıtlı olarak tutulabilmektedir.

 

Sipariş ödeme seçenekleri.
yeniasyakitap.com'da Kredi Kartı, Banka Havalesi, Posta Çeki Havalesi ve Kapıda ödeme nakit ödeme, Kapıda ödeme kredi kartı ile ödeme seçeneği vardır. Ödeme adımında karşınıza çıkacak bu ödeme tiplerinden birini seçerek ödeme yapabilirsiniz.
Siparişinizi bitirmeden önce sepetteki ürünleri, ürün adetlerini ve toplam tutarı son bir defa kontrol ediniz.
Her türlü siparişiniz için yeniasyakitap.com üzerinden sipariş adımlarını izlemeniz gerekmektedir.

 

Kredi Kartı İle Ödeme
Siparişinizi bitirirken Ödeme Sayfasında karşınıza Kredi Kartı ile ödeme seçeneği çıkacaktır. Bu bölümde Banka Kartınız ve Taksit seçeneklerinden uygun olanı seçip işlemi tamamlayabilirsiniz. Taksit seçeneklerinde Vade Farkı olup olmadığına dikkat ediniz. Bankaların kampanyalarına göre vade farksız taksit seçenleri koyu renkli olarak belirtilmiştir.
Banka Kartınız seçeneklerde yok ise "Dİğer"i seçeneğini seçip işlemi bitiriniz. Sistemimizde anlaşması olmayan Banka Kartlarına taksit yapılamamaktadır.

 

Banka Havalesi ve Posta Çeki Havalesi
Banka havalesi Posta Çeki havalesi olan siparişlerin sistemde kayıtlı olması gerekmektedir. Bu siparişlerin tutarları hesabımıza yattıktan sonra hazırlanıp gönderilebilmektedir. Siparişlerin ücreti hesabımıza yatana kadar siparişleriniz onay bekliyor olacaktır. 1 hafta içersinde ücreti yatırılamayan siparişler iptal edilecektir. Bu durumda yeni bir sipariş vermeniz gerekecektir. Siparişlerinizin daha çabuk onaylanabilmesi için dekontu mail atabilir veya faks çekebilirisiniz.

 

Kapıda ödeme ödeme nasıl çalışıyor?
Kapıda ödeme ödeme seçeneği, ödeme adımında karşınıza Kapıda ödeme Nakit olarak karşınıza çıkacaktır. Bu seçeneklerden size uygun olanı seçip siparişi bitiriniz.
Kapıda ödeme ödeme seçeneğinde taksit yapılmamaktadır.

 

Kapıda Nakit ödeme nasıl çalışıyor?
Kapıda nakit ödeme seçeneği, ödeme adımında karşınıza Kapıda ödeme Nakit olarak karşınıza çıkacaktır. Bu seçeneği seçtiğiniz takdirde, Ödemeniz kargo tesliminde kargo elemanı tarafından yapılacaktır.
Kapıda ödeme ödeme seçeneğinde taksit yapılmamaktadır.

 

Kapıda ödeme kredi kartı ile ödeme nasıl çalışıyor?
Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği, ödeme adımında karşınıza Kapıda kredi kartıyla ödeme olarak karşınıza çıkacaktır. Bu seçeneği seçtiğiniz takdirde, Ödemeniz kargo tesliminde kargo elemanı tarafından kredi kartınızdan yapılacaktır.

Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğinde taksit yapılmamaktadır.

Güvenli bir şekilde alış-veriş yapabileceğiniz sitemizde sizlere iyi alış-verişler dileriz.

Kapat