Sepetim (0) Toplam: 0,00
%25
Âyetü-l Kübra- 9192 Bediüzzaman Said Nursi

Risale-i Nur KülliyatındanÂyetü-l Kübra- 9192Çanta Boy-Bezcilt Kapak-Sayfa içi lügatçeli-İndexli-Ayvoril kağıt

Liste Fiyatı : 185,00
İndirimli Fiyat : 138,75
Kazancınız : 46,25
Taksitli fiyat : 3 x 46,25
%25
Temin süresi 4 gündür.
9789755259192
417632
Âyetü-l Kübra- 9192
Âyetü-l Kübra- 9192 Risale-i Nur Külliyatından Çanta Boy-Bezcilt Kapak-Sayfa içi lügatçeli-İndexli-Ayvoril kağıt
138.75

Âyetü-l Kübra

İnsan, bu dünyaya 'vazifeli bir misafir' olarak gönderilmiştir. Kendisine takdir edilen zaman kadar misafir kaldıktan sonra da başka bir âleme, aslî vatanı olan âhirete nakledilir. Yani o bir yolcudur; doğumla başlayan ve sonsuzluğa uzanan bir yolun yolcusu. İnsan hayat yolculuğunda, dünya misafirhanesinde iken, yaratılış gayesine uygun davranıp davranmadığına göre de, ebedî mekânında muamele görecektir.
İşte Ayetü'l-Kübra isimli risale, yolculuğa başlamış ve dünyaya misafir olmuş bir insana, kâinattan Yaratıcıya dair bilgileri anlatmaktadır. Zevk ve heyecanla okuyacağınız ve tekrar tekrar okuma arzusu duyacağınız bu kıymetli eseri bitirdiğinizde şöyle diyeceğinizden eminiz:
“Kâinattaki her şey, Cenab-ı Hakkın sadece varlığının gerekli olduğunu değil, aynı zamanda nasıl bir Yaratıcıya inanmak, ibadet etmek durumunda olduğumuzu da bildiriyor. İlimlerin diliyle bütün varlıkların bu sözlerini anlama kabiliyetini verdiği için de Allah’a milyonlarca hamd olsun.”
Sizleri, kâinattan Hàlık’ını (Yaratıcısını) soran temsilî şahsın çıktığı tefekkür seyahatiyle baş başa bırakırken, bizler de asrın müceddidi Bediüzzaman Said Nursî’nin bir eserini daha neşretme imkânı verdiği için Allah’a hamd ediyoruz.

 

Kapat