Sepetim (0) Toplam: 0,00
Genç Yorum Dergisi 12 Aylık Abone- GY-12

Aylık Aktüel Gençlik DergisiGenç Yorum Dergisi 12 Aylık Abone- GY-12Genç Yorum, 20 yıldır Gençlerle

Liste Fiyatı : 1.320,00
Taksitli fiyat : 3 x 440,00
Temin süresi 4 gündür.
KARGO BEDAVA
GY-12
417654
Genç Yorum Dergisi 12 Aylık Abone- GY-12
Genç Yorum Dergisi 12 Aylık Abone- GY-12 Aylık Aktüel Gençlik Dergisi Genç Yorum, 20 yıldır Gençlerle
1320.00

GENÇ YORUM

 Genç Yorum dergisi 2004 Eylül’ünde doğdu. Gençlerin dünya ve ahiret saadetini temin etmek noktasında; gençlere Kur’ân merkezli bir rehber olma gayesiyle aralıksız bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Genç Yorum, dergiler grubunun en genç dergisidir.

Çıktığı günden beri aylık olarak yayınlanan dergi, kendini genç hisseden her yaştan gönüllülerin desteğini hep arkasında görmüştür. Mensubu olduğu dergi grubunun içerisinde, gençlerin dünyasını hakikatlerle doldurmaya gayret etmektedir. Temelde lise ve üniversite gençliğine hitap eden dergi, aynı zamanda kendini genç hisseden pek çok okur tarafından da tercih edilmektedir.

Genç Yorum, gündemi ebedî gençlik olan herkesin dergisidir. Kur’ân-ı Kerîm’in çağımızın ihtiyaçlarını en güzel haliyle anlatan yönünü, Risale-i Nur penceresiyle okurlarına aktarma çabası, derginin ebedîyet arzusunun cisimleşmiş halidir. Gençlerin dünyasında önemli olan, insanî, İslamî ve imanî tüm değerleri, gündemi de yakalama gayretiyle, görsel zenginliklerle sunan dergi, aynı zamanda bir yazarlık okulu özelliği taşımaktadır. Dergide yazan birçok isim, zamanla kendini geliştirerek yazın dünyasına değerli eserler bırakmıştır.

Kapat