Sepetim (0) Toplam: 0,00
%15
Bediüzzaman Günlük Duvar Takvimi Bediüzzaman Günlük Duvar Takvimi Bediüzzaman Günlük Duvar Takvimi Bediüzzaman Günlük Duvar Takvimi Bediüzzaman Günlük Duvar Takvimi Bediüzzaman Günlük Duvar Takvimi

Bediüzzaman Günlük Duvar Takvimi2024 Yılı Takvimi

Liste Fiyatı : 160,00
İndirimli Fiyat : 136,00
Kazancınız : 24,00
Taksitli fiyat : 3 x 45,33
%15
Temin süresi 4 gündür.
BTD-2024- BZ-01--BZ-02
417618
Bediüzzaman Günlük Duvar Takvimi
Bediüzzaman Günlük Duvar Takvimi 2024 Yılı Takvimi
136.00

Bu yıl takvim kartonlarımız 2 çeşit ve takvim bloklarımız ise 2 bölge olarak hazırlanmıştır. Bulunduğunuz bölge ve ili, ödeme sayfasında ki açıklama alanında belirtmeniz gerekmektedir.

KOD: BZ-01 ÇAM DAĞI

KOD: BZ- 02 HAT SANATI (BESMELE)

BEDİÜZZAMAN GÜNLÜK DUVAR TAKVİMİ

Sahasında bir ilk olan Bediüzzaman Takvimi, Risale-i Nur ve müellifi Bediüzzaman Said Nursî’yi tanımak isteyenler için sıhhatli bir bilgi kaynağı oluşturuyor. Bediüzzaman Takvimi, her yıl tazelenen köşeleriyle sıradan bir takvim olmanın ötesinde birtakım özellikler taşıyor.
İki bölge olarak basılan takvimin ön yüzünde illerin namaz vakitleri, ayet ve hadislerle, günün tarihine yer veriliyor. Takvimin arka yüzünde ise, Peygamberimizin (asm) mucizelerinin anlatıldığı Mucizat-ı Ahmediye Risalesi başta olmak üzere özellikle Risale-i Nur, Nurculuk ve Bediüzzaman Said Nursî konularında ayrıntılı bilgi ve faaliyetlere yer veriliyor.
Bu sene ilk defa kitap tarzı ciltlemesiyle de çeşitlenen takvimle sizi başbaşa bırakırken istifadeli okumalar ve hayırlı bir yıl diliyoruz.

 Kapat