Üyelik Koşulları

Nasıl üye olabilirim?
Yeni kullanıcılarımız sayfamızda Yeni üye linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurup Gönder'e tıklaması yeterli olacaktır.
Bu bilgilerin alınmasının sebebi üyelerin alışveriş güvenliği içindir. Gerekli durumlarda üyelere bu bilgilerden ulaşılıp teyit alınmaktadır. Bu nedenle bu bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmaya özen gösteriniz. Bu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz başka bir amaç için kullanılmaz. yeniasyakitap.com bu bilgilerin saklanması ve gizliliğini taahhüt eder.

 

Üyelik Bilgileri Hakkında
Üyelik bilgilerinizi güncelleyebilir değiştirebilir veya silebilirisiniz. Bu işlem için üye girişi yapıp Üyelik Bilgilerim kısmına ilerleyip gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.
Üye şifrenizi unuttuysanız; üye girişi yapılan bölümün hemen altında bulunan Şifremi Unuttum kısmına girip e-mail adresiniz girilmesi istenecektir. Üye şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.
Üyelik avantajları: Sitemize üye olan üyelerimiz alışverişlerinden hediye puan kazanmaya, kampanyalardan, istedikleri konu, yazar, kitap indirimlerinden haberdar olma imkanlarından faydalanır.
Adres bilgileri ile ilgili açıklama (Teslimat Adresi ve Fatura Adresi).
Siparişler oluşturulurken Teslimat ile ilgili bilgilerin doldurulduğu formdan oluşan bölümdür. Bu bölümde Teslimat ve Fatura teslimatı için iki farklı adres kısmı bulunmaktadır. Fatura adresinin oluşturulmasındaki amaç ise; Faturanın bir kuruluş adına kesilmesi veya siparişiniz hediye olacaksa, hediye olacak kişiye ürünlerin fatura ile gitmemesi içindir. Birden fazla Teslim Adresi ve Fatura Adresi oluşturabilirsiniz. Bu adresler daha sonra kullanabilmeniz için sistemimizde kayıtlı olarak tutulabilmektedir.