Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%25
Çanta Boy Risale Seti- 8386 (5 Kitap) %25 indirimli Bediüzzaman Said N

Risale-i Nur KülliyatındanÇanta Boy Risale Seti- 8386 (5 Kitap)Bezcilt Kapak-Çanta boy-Sayfa içi lügatçeli-İndexli-Ayvoril kağıt

Liste Fiyatı : 118,00TL
İndirimli Fiyat : 88,50TL
Kazancınız : 29,50TL
Taksitli fiyat : 6 x 14,75TL
%25
Temin süresi 1 gündür.
Çanta Boy Risale Seti- 8386 (5 Kitap)
Çanta Boy Risale Seti- 8386 (5 Kitap) Risale-i Nur Külliyatından Bezcilt Kapak-Çanta boy-Sayfa içi lügatçeli-İndexli-Ayvoril kağıt
Yeni Asya Neşriyat
88.50

Risale-i Nur Külliyatından

Çanta Boy Risaleler

 
Çanta Boy Risaleler
 
Gençlik Rehberi: Asrın cazibedar fitneleri karşısında başta gençler olmak üzere herkese gerçek mutluluğun iman hakikatleri dairesinde bulunduğunu Kur’ânî temsil ve hakikatlerle ispat eden bir eser.
Haşir Risalesi: İbni Sina gibi bir dâhînin "Naklî bir meseledir, akıl buna yol bulamaz" dediği "öldükten sonra diriliş" hakikatini kâinattan, insandan, Kur'ân'dan, esma-i hüsnadan ve diğer iman esaslarından yola çıkarak aklî delillerle izah ve ispat eden bir eser.
Meyve Risalesi: Bediüzzaman'ın 1943 senesinde zulmen zevk edildiği Denizli Hapishanesi'nde telif ettiği, Risale-i Nur'un hakikatlerini on bir meselede hülâsa olarak ihtiva eden kıymettar bir eser.
Hizmet Rehberi: “Risale-i Nur ve mesleği nedir? Nur Talebelerinin özellikleri nelerdir?” gibi soruların cevaplarını yine Risale-i Nur'dan veren, İman-Kur’ân hizmetkârlarına rehberlik edecek ölçüleri ihtiva eden bir başucu eseri.
Medrese-i Yusufiye Risalesi: Hz. Yusuf'un (as) zindanda kalmasından kinaye olarak, zulmen zevk edildiği hapishaneleri birer "Medrese-i Yusufiye" telakki eden Bediüzzaman'ın, hapishanelerde kaleme aldığı iman hakikatlerini ihtiva eden mektup ve fıkralarından yayınevimizce seçilerek tanzim edilen bir eser.
 
 
Set kitapları:
1- Gençlik Rehberi
2- Haşir Risalesi
3- Meyve Risalesi
4- Hizmet Rehberi
5- Medrese-i Yusufiye Risalesi 

 

Kapat